2014 Güncel Top Eleven Token Hilesi İndir

2014 Güncel Top Eleven Token Hilesi İndir
15 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 18.915 kez okundu.


Token, yani diğer bir deyişle jeton günümüzde facebook üzerinden oynanan bütün oyunlardaki gibi en çok ihtiyaç duyulan şeydir. Neyse ki oyun bize bu konuda biraz cömert davranıyor diyebiliriz. Top eleven token hilesi indir ve bunları ihtiyacın olan herhangi bir yerde kullan, olaya bu mantıkla yaklaşacağız ancak top eleven token hilesi en çok nerede karşımıza çıkacak buna değinelim. Aslında top eleven token hilesi indirerek kazandığınız tokenler sadece devam etmekte olan herhangi bir binayı veya projeyi hızlandırmak için, açık artırmadan herhangi bir oyuncu transfer ederken, ve kulüp ayrıntılarını geliştirmek için (oyunun başında en çok dikkat etmeniz gereken şey budur) kullanılır.

Top eleven token hilesi indir

Top eleven size günlük standart olarak bir ücretsiz token veriyor ve tv hakları sözleşmesi imzalayarak buna sahip olabiliyorsunuz. Biz dunun dışında top eleven token hilesi indirmek için ne yapmamız gerektiğine değineceğiz.Aslında bu oyun yapımcılarının oyuncuları oyuna teşvik etmek ve para harcamadan oyun oynayabilmelerini sağlamak amaçlı yapılmıştır, çünkü top elevenda token olmadan asla güçlü rakiplerle baş etmek mümkün değildir, bu yüzden bize top eleven token hilesi indir deniliyor sanırım. Top eleven token hilesi indirmek için ekranın üstündeki jeton kazan seçeneğine tıklamanız gerekiyor, buradaki mantık diğer facebook oyunundakilerle aynıdır, yani anket doldurarak veya sizden istenen teklifleri geçekleştirerek top eleven token hilesi indireceksiniz.

Ayrıca eğer gerçekten bir top eleven tutkunuysanız, size bazen token satın almanızı önereceğim, top eleven token hilesi indirmek için veya satın almak için, jeton kazan kısmına girdiğinizde ücretsiz 21 token’e tıklayınız. Burada sizden bilgileriniz istenecek, bu bilgileri doldurduğunuzda size ilk olarak hediye 21 token gelecek ve 21 top eleven token hilesini indirmiş olacaksınız.21 token bana yetmez derseniz ayrıca ;

 • 4.40 lira karşılığında 14 token
 • 11.04 liraya 48 token
 • 22.10 liraya 80 token
 • 44.22 liraya 234 token
 • 110.58 liraya 500 token satın alınabilir, top eleven token hilesi indirebilirsiniz.

İsterseniz ücretsiz olarak top eleven token hilesi indirebileceğiniz güncel tekliflere bir göz atalım.Ayrıca şuna da değinelim top eleven token hilesi ile ilgili sitede bir çok ayrıntılı yazı bulabileceksiniz.

Top eleven token hilesi indirmek için güncel teklifler

Facebook girişi yapıp oyun ekranına geldiğinizde yukarıdaki jeton kazan kısmına tıklıyoruz. Açılan menüden ücretsiz kısmına tıkladığınızda karşınıza bazı teklifler çıkıyor, bu teklifler devamlı güncelleniyor ancak şu anda karşıma çıkan bazı tekliflere değinmem gerekirse. SSI Surveys’in 6 tokenlik bir teklifi var, yine opinion surveys’in de 6 tokenlik bir teklifi var, Desert Operations diye bir oyun var mesela, oyuna girip oynadığınızda size 1 token veriyor. Münkün olduğunca bu teklifleri günlük takip etmeye çalışarak top eleven token hilesi indirebilirsiniz. Benim de size bazı tavsiyelerim var, aşağıdaki adımları tek tek yaparak bir çok top eleven token hilesi indirebilirsiniz.

topeleven token hilesi indir

 • Oyununa bir arkadaşınızı davet edin ve arkadaşınız bir hafta içinde oyuna kaydolsun. Cebe 1 top eleven token hilesi indirdiniz.
 • Arkadaşlarınızın 3 canlı maçını izleyin, ve cebe 1 top eleven token hilesi indirin.
 • Sizin oyuna davet ettiğiniz arkadaşınız 6000 bilet sattı ve siz cebe bir top eleven token hilesi indirdiniz.
 • Davet ettiğiniz arkadaşınız 3 şampiyonlar ligi maçı daha kazandı ve siz cebe 1 top eleven token hilesi indirdiniz.
 • Arkadaşlarınız toplamda 25 canlı maç kazandı ve siz cebe bir top eleven token hilesi indirdiniz.
 • Arkadaşınız cep telefonu ile oyunda oturum açtı ve siz cebe bir top eleven token hilesi indirdiniz.
 • Arkadaşınız açık artırma ile bir oyuncu aldı ve siz bir top eleven token hilesi indirmiş oldunuz.
Bir önceki yazımız olan Top Eleven Hilesi Platformu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2014 Güncel Top Eleven Token Hilesi İndir Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. TopLeven diyor ki:

  SSI Surveys veya Opınıon Surveys’e giriyorum ama anket başlamıyor üzgünüm cevrim ici anket bulunmamaktadır gibisinden birşey yazıyor.Ayrıca direkt türkiye ip’si ile girdim bundan mı kaynaklanıyor ? Birde ayrıca VPN one click dışında İP degisme programı varmıdır. Teşekkürler…TOKEN KAZANMAM LAZIM

 2. akifovsky diyor ki:

  ben bu yazıdan hiçbirşey anlamadım. indirme linki nerde hani yok ?

  bu resimde gösterilen screen nerde mevcut ???

 3. Selim diyor ki:

  ip değiştirmek için hotspot programını kullanabilirsiniz.

 4. emretimur diyor ki:

  Admin Acil 25 token lazım yardım edebılırmısın yada hile yapabilirmisin

 5. Merkan diyor ki:

  Kredi kartiyla bir defa token aldim ikincisinde bu kart iptal olmuştur dendi sebebi ne olabilir acaba

 6. Mehmet diyor ki:

  Bence top eleven hilesi yok boşuna aramayın.

 7. umut diyor ki:

  bencede top eleven hilesi yok boşa zaman harcamayın bu işlere

 8. firat diyor ki:

  ben boldom var

 9. murat diyor ki:

  easy hide ip proğramını tavsiye ederim arkadaşlar iyi proğramdır her 3 günde bir yeni e mail adresiyle 3 günlük ücretsiz kullanım alabilirsiniz
  vpn one clickten bile daha kullanışlı

Sayfa başına git