Dinlenme puanı ile yıldız artırma

Dinlenme puanı ile yıldız artırma
28 Mart 2013 tarihinde eklendi, 88.444 kez okundu.


Top eleven Türkiye fan platformu topeleventr.net olarak en çok sorulan ve en çok üzerinde durulan konulardan birisi bildiğiniz gibi iddalı , üst sıralara oynayacak, mümkünse şampiyon olacak kadrolar kurmak, takımda bol alternatifli, güçlü oyuncular bulundurmak. Bunun içinse en çok kullanılan yöntem tabi ki transfer yaparak güçlü oyuncular almak. Tabi ki transfer yapmak için de hele ki oyun yaygınlaştıktan sonra açık artırmada bir oyuncuya 10 kişi teklif verdiği için token sayısının fazlalığından geçiyor. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstererek top eleven token hileleri‘ni paylaşmaya çalışıyoruz ancak bu yazımızda token hilesi‘ne alternatif bir yöntem üzerinde duracağım.

Hepimizin takımında iyi gelişen oyuncular vardır, önce hangi oyuncunuzun iyi geliştiğini öğrenmek için antrenman kısmına girerek oyuncularınızın hepsinin antrenman yoğunluğunu ‘zor’ olarak ayarlayın ve bir hazırlık maçı yaptırın. Bu bize hangi oyuncumuzun daha iyi geliştiğini gösterecektir, ki genç oyuncular her zaman daha iyi gelişir. Buradan gözümüze kestirdiğimiz bir oyuncuyu dinlenme puanları kullanarak 6 veya mümkünse 7 yıldızlı yapmak için çabalayacağız.

Dinlenme puanı kazanmada en etkili yollardan birisi arkadaşlarımıza hediye olarak gönderip onlardan günde 1 tane hediye dinlenme puanı almamızdır. Ayrıca kondisyon sahanızın seviyesine göre de siz istemeseniz bile dinlenme puanı üretiyorsunuz.

Dinlenme puanlarınızın birikmesi için, yoğun maç trafiğinden uzak duracaksınız ve arkadaşlarınızla dostluk maçı yapmaktan kaçınacaksınız, çünkü bu bütün takımın kondisyonunu düşürür ve bütün puanlarınızı takımın kondisyonunu yükseltmeye harcayabilirsiniz. Bu yöntemden kaçının.

Neyse, gözümüze kestirdiğimiz oyuncumuzun antrenman yoğunluğunu ‘zor’ diğerlerini dinlenme olarak ayarladıktan sonra, belirli aralıklarla sadece bu oyuncumuza antrenman yaptırıp bütün kondisyon puanlarımızı bu oyuncuya harcayarak oyuncumuzu maksimum seviyeye çıkarabiliriz. Böyle bir oyuncuyu transfer listesinde bulamazsınız ama siz böyle bir oyuncu yetiştirmiş olursunuz. Aynı zamanda bu bol token harcayarak yaptığımız transferlere, alternatif bir yöntem olmuş olur. Ben şu anda panelimde biriken 120 dinlenme puanımla oyuncumu 8.yıldıza çıkarmaya uğraşıyorum, bakalım ne kadar başarılı olacağım.Bir önceki yazımız olan Top eleven özel yeteneğin oyuncu üzerinde ne kadar etkisi var başlıklı makalemizde top eleven özel yetenek, top eleven özel yetenek geliştirme ve top eleven özel yetenek hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Dinlenme puanı ile yıldız artırma Konusuna 102 Yorum Yapıldı
 1. Diyar diyor ki:

  İyi düşünülmüş ancak 16 puanda 1 kalıte atlıyor oyuncular yıldızda değil 1 kalıte Her gun arkadaştan yollanan 1 dınlenme paketı 6 arkadaş desek gunde 6 ne kdar yeterlı olabılır ki 🙂 Ama uğrasılırsa cok da ıse yarayacağı kanaatındeyım 🙂

  1. admin diyor ki:

   Sadece arkadaşlardan gelecek yazmadım ki. 16 puanla bir yıldız da artar demedim ama biriken 120 dinlenme puanımı ne yapmalıyım ?

  2. mry diyor ki:

   Bu arada ufak bir düzeltme bu yöntem ile isterseniz 100 arkadaşınıza gönderin 4 puandan da günlük 1 taneden fazla alınamıyor…(en azından şimdilik)

 2. emre diyor ki:

  zor antrenman yaptırmak sakatlıklara yol açmaz mı?

  1. admin diyor ki:

   Her zaman değil nadiren sakatlık olabilir.

 3. omer bedir diyor ki:

  ya bu arakdaş hediye gönderme ve olayında şöyle bişe var.

  ben 20 ye yakın arkdaşıma aynı hedşyeyş gönderiyorum 5-6 tanesi 1saatte bana yolluyorlar hepsini aynı anda aldığım için 1 tane veriyor…
  demek istediğim sadece günde 1 tanemi kasıcaz 😀

  1. admin diyor ki:

   Aynı hediyeyi göndermek yerine hepsine değişik hediyeler gönderin böylelikle bütün puanları kazanmış olursunuz.

   1. bora 35 dxc diyor ki:

    Admin adlı kullanıcının yazdığı hem mantıklı hem de çok akıllıca.

  2. okan diyor ki:

   yada yan hesabınızı arkadaş ekleyip, oradan istekleri cevaplıyabilirsiniz 😉

 4. mry diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Bende adminin dediği yöntemi kullanıyorum.
  bu sezon 7 tane 6 bir tane de 7 yıldızlı oyucum oldu. Ama adminin dediği gibi günlük alacağınız bir dinlenme puanıyla heleki benim gibi yeni başlamış ve 4. seviyede iseniz hele bir de lig sampiyonlar ligi ve kupa maçlarını düşündüğünüzde ve lig macının ardından başlamakta ısrarcı bir sampiyonlar ligi fikstürünüz varsa oyuncuyu geliştirmeniz çok çok zor. Ama imkansız değil…
  Ben yine token kazanmadaki yöntemi burada da kullanıyorum. spotflux, Hotpoint shield vb. ip sağlayıcı programları kullandığınızda Her zaman olmasada hafta da en az 3-4 gün altta çıkan para dinlenme moral ve dinlenme puanları yok olmuyor…Yani siz çalışırken arka planda açacağınız ve dolayısıyla zamanınızdan calmadan bu puanları toplaya bilirsiniz. 2 gün önce 3-4 saat içinde (ara ara tıklayarak yatığım için) 40 tane dinlenme puanı aldım. genel olarakta günlük ortalama 10-15 arası sürekli olarak alabilirsiniz. Ben bunu 3-4 günde bir çalışırken bir taraftanda arka planda video açarak sürekli yapıyorum ve oyuncularımı sürekli dinlendirerek antreman yaptırıyorum. Ve takımınız 1-2 lig üst seviyelerde de rahatlıkla sampiyonluğa oynayabilecek bir kadroya sahip olmuş oluyor. 🙂
  Not: yukarıda arkadaşımızında belirttiği gibi zor antrenman = sakatlık (kırılma gibi sert sakatlıklar) ara sırada olsa olmakta..
  Bunun içinde 5 gün ve üstü için en 15 tedavi puanı gidiyor. Yani aynı yöndemle 5 dinlenme puanı alırken arada 1 de sakatlık puanı için video seyretmnizi tavsiye ediyorum…

  Ayrıca diğer bir yöntem geniş bir kadronuz varsa sürekli hazırlık maçı yapabilirsiniz bir yedek bir as şeklinde ve güçlü rakiplerle…

  1. admin diyor ki:

   Yorumunuz için teşekkürler.

 5. redur diyor ki:

  Ben anlamadım bir günde bir oyuncuya 15 dinlenme puanını nasıl alcaz

  1. mry diyor ki:

   bir oyuncuya almıyoruz dinlenme puanlarını. istersen takıma kullanırsın istersen tek oyuncu secersin sürekli antrenman yaptırırsın ve yoruldukça o oyuncuyu dinlendirmek için kullanırsın yani sürekli antrenman yapabilmen demek oluyor bu. dolayısıyla oyuncunda sürekli gelişiyor. özellikle pahalı oyuncularınız varsa 3 (germe-kardiyo-hazırlık macı) antenmanda 2-3 antenman puanı gelir.

 6. redur diyor ki:

  ve bende video izle diye birşey çıkmıyor

  1. admin diyor ki:

   Video izle diye bir şeyden bahsetmedim ki ben 🙂

  2. mry diyor ki:

   video izlemeyi ben dedim 🙂
   aynı mantıkla nasıl token kazanmak için izliyorsan. bunda da altta çıkan puanlarla (token videosu olmasa bile çoğunlukla bu videolar kalır)
   istediğini seçip izlersin.
   yukarıda belirtmeyi unuttum;
   bu durum ip değiştirerek ve facebook üzerinden girdiğinizde olur (pepsi kodu girdiğiniz yerde dinlenme-para-sakatlık ve morel puanları gelir)
   bol sanş

 7. redur diyor ki:

  E tamam nasıl yapcaz onu bi anlatsan. D nasıl dinlenme puanı toplicaz

  1. admin diyor ki:

   Yazıda belirttiğim gibi ya arkadaşlarınızdan hediye alacaksınız ya kendi tesisleriniz üretecek.

 8. redur diyor ki:

  İide öyle çok yavaş oluyor

 9. Devrim diyor ki:

  s.a admin.seviye yükselince oyuncuların yıldızları düşüyor ya hepsını tek tek satmalı mıyım.iyi para eden 5-6 yıldızlı oyuncularımı şimdiden satmayı düşünüyorum da.

  1. admin diyor ki:

   Düşük yıldızlı oyuncuları satın, zaten oyuncuların hepsini satmanıza sistem izin vermiyor.

 10. ahmet can diyor ki:

  sayın admin bir konuda fikrini almak istedim 62 kalite 30 yaşında atağı 75 defans ve fiziksel i 55 lerde olan santrafor mu yoksa 61 kalite 19yaşında olan güçleri dengeli dağılmış olan santraformu ?

  1. admin diyor ki:

   Hangisi pahalıysa o !

 11. Sandroid diyor ki:

  Aynen:)

 12. redur diyor ki:

  Admin hiç hile paylasmiyorsun artık yaw

  1. admin diyor ki:

   Olduğu zaman hemen paylaşıyoruz.

   1. VEYSEL diyor ki:

    Arkadaşlar lütfen yardım edebilirmisiniz? “Şimdi bugün ligler bitti tam olarak ne zaman oyuncuların yıldızları düşüyor ” yardım edebilirmisiniz…

 13. Sandroid diyor ki:

  (: hile yokki paylaşalım.Ki; zaten biz sadece açıkları paylaşıyoruz hile olması için hile programları ile yapilan hacklar olacak onlar hiledir,bizler nadiren hile programları ile yapılan hileleri paylaşıyoruz. Sadece belirli açıkları bulup paylaşımda bulunmaya çalışıyoruz saygilar

 14. murat diyor ki:

  slm ya bu emirler bolumundekı ayarları nasıl yaparsak takım daha ıyı oynar

  1. admin diyor ki:

   Takım dizilişinize göre değişir.

 15. murat diyor ki:

  peki ben suan 4 oyuncu seçtim zor yaptım antrenmanını dınlenme puanlarını bu oyuncularamı yüklemem lazım sureklı
  yoksa bırıktırıp hepsını aynı andamı kullanacam orasını anlamadım

  1. admin diyor ki:

   Bence biriktirin çünkü adamlara bölerseniz bir seviye atlayınca yine yıldızı düşecektir adamların

 16. Renin diyor ki:

  Lig bitiminde sıralamamız 8-14 arası olunca, sonraki sezonda oyuncuların yıldızlarında duşme oluyor mu? Yoksa aynı mı kalıyor?

  1. admin diyor ki:

   aynı kalıyor üst lige çıkmıyorsunuz çünkü.

   1. murat diyor ki:

    ben ilk 7de kaldım hatta 5. oldum ama yine de bir üst lige çıkamadım halen 12. seviyedeyim nasıl oldu bu anlayamıyorum

    1. 3rGin diyor ki:

     Birkaç arkadaşımdan da böyle bir mesaj geldi, sanırım genel bir problem yaşandı düzeltilecektir ama bence.

     1. murat diyor ki:

      bence bu sezon yalan olacak çünkü düzeltmeleri nasıl mümkün olacak ki?
      yani lig başladıktan sonra beni hangi lige çıkartabilirler. bunun için sürekli olarak facebook resmi sayfalarına ve nordeusa yazıyorum ancak bir dönüş yapılmıyor. nasıl çözülecek bilmiyorum…

 17. volkan diyor ki:

  Aynen seyiye atladım ama benim kisi hepsi 5 ve gözlemci vardı gitti

  1. admin diyor ki:

   Nereye gitti ?

 18. enes diyor ki:

  nasıl tek bir futbolcuya antrenman yaptırıyoruz ?

 19. Hakkarilim diyor ki:

  Admin Kardeş Nasıl İndirecez ? Yardımcı oluRmusn

 20. anon diyor ki:

  tek bir oyuncuya antrenman yaptırınca da beceri puanı gelmiyor artık

  1. admin diyor ki:

   Oyuncunuzun gelişim düzeyi düşüktür. Başka oyuncunuza yapmayı deneyin.

 21. Ahmet diyor ki:

  Chrome dan girip oyuna altta videolar çıktı. İkikadınikihayat diye reklam videosu izliyorsunuz. Süreklide çıkıyor 10 oldu devam ediyorum bakalım 🙂

  1. Mehmet diyor ki:

   Selam,

   “Chrome’dan oyuna girip” derken neyi kastediyorsunuz ? PC’de de oynanabiliyor mu bu oyun ? (Henüz yeniyim de – 1. seviye)

   1. 3rGin diyor ki:

    Evet Pc’den oynanabiliyor.

 22. iskender diyor ki:

  admin seviyem 8 ligde averaja ihtiyacım var bir de liderliği kaptırdım ama aramızda bir puan var bir de onunlar bir maçım var deplasmanda 4-2(MC)-1(AMC)-3(ST) oynuyo nasıl yenebilirim bir de nasıl çok gol atabilirim.(amr,aml,dmc var)

 23. iskender diyor ki:

  admin şöyle yapsam gol sayım artar mı acaba

  DL DC DC DR
  DMC
  MC MC
  AMR AML
  ST

  1. 3rGin diyor ki:

   Rakip takıma göre değişir ancak yüksek ihtimalle.

  2. Profesor diyor ki:

   Kardes. Ben bu taktikle acayip gol atiyom ama aml ve amr guzl olacak birazn. Dl dc dc dc dr.

   Mc. Mc.
   Aml. Amr.
   St.
   Aml ve amr. Gol krali oluyor bende aml oluyo o biraz daha iyi

 24. iskender diyor ki:

  yorumunu biraz açar mısın?sence başaralı olur mu bu taktik fazla gol için,veya bir önerin var mı?tşkrler

 25. iskender diyor ki:

  taktiğim şöyle;
  dr dc dc dl
  dmc
  mc mc
  amr aml
  st emirler nasıl olmalı.fazla gol atmak istiyorum.

  1. 3rGin diyor ki:

   Ofansif, her iki kanattan, kendi sahanda pres,karışık,bölgesel, alttaki ikisi işaretli.

   1. Mustafa diyor ki:

    Taktiğim şöyle

    DL DC DC DR

    ML MC MC MR

    ST ST

    Nasıl fazla gol atabilirim?Lütfen yardımcı olur musun?

 26. EmrKK diyor ki:

  “Dinlenme puanı kazanmada en etkili yollardan birisi arkadaşlarımıza hediye olarak gönderip onlardan günde 1 tane hediye dinlenme puanı almamızdır. ” demişsiniz.
  Ben tam ne olduğunu anlayamadım açarmısınız bu konuyu. 🙂

  1. 3rGin diyor ki:

   Hediyeler kısmına girdiğinizde dinlenme puanı hediye edebileceğinizi göreceksiniz.
   Önce alttaki alışveriş sepetine, oradan hediyelere tıklayarak bir arkadaşınıza gönderin. Arkadaşınız da size gönderecektir.

 27. okan diyor ki:

  İnternette araştırmama rağmen bir sonuca ulaşamadım ve size sormak istiyorum.

  [DML-ML] ve [DMR-MR]
  bu iki oyuncuma beceri puanı olarak ne vermeliyim ?

  Atak defans fiziksel hangisi ağırlıklı olmalı ?

  1. 3rGin diyor ki:

   DML için defansif ML için Ofansif verebilirsiniz. Diğeri de aynı şekilde.

   1. okan diyor ki:

    Oyuncuda 2 mevki de var. 1. mevki DML 2. mevki ML bu oyuncuya oynattıgım yere göre mi vermeliyim ?

 28. mehmet diyor ki:

  oyuncularının oyuncuların beceri puanlarını mevkisine göre (defans, orta saha, forvet ) atak , defans , fiziksel ve zihinsel hangisini yükseltirsem daha iyi olur

  1. 3rGin diyor ki:

   Defans için defansif
   Ortasaha ve forvet için atak geliştirin ben böyle yapıyorum.

 29. Birhan diyor ki:

  Yaşlı bir oyuncudan beceri puanlarını takımdan göndericeğim için ,genç oyuncuya geçirmek istiyorum .

  Öle bişe yapabilme imkanım varmı ?

  1. 3rGin diyor ki:

   Malesef yok

   1. top elvn diyor ki:

    Arkadaslar bişi buldum beceri puanlarınııı defans atak veya fiziksel veya zihinsel e + basın yıldızz yükseliioo bn yptmm 5 yıldz oldu tavsiye edrim

 30. gökhan diyor ki:

  sayın admin bu sağlık video paketleri facebook hesabından artık çıkmıyor acaba nordeusun kendi sitesinden mi veriliyo ? eskiden 2 kadın 2 hayat diye video paylaşım çıkıyordu sağlık ve tedavi paketlerini kazanıyordum ama onlarda daha çıkmıyo yada çıkıyo şans artık maçlardan sonra takımı ayarlıyorum 3 birarada germe kardiyoloji hazırlık maçları yapıyorum verilen oyuncu gelişme puanlarını yüklediğimde sıfırlanıyor bu olayı anlamadım bir de üyelerim neden benim maçlarımı izleyemiyor. teşekürler

  1. 3rGin diyor ki:

   Diğer olayı bilmiyorum ama arkadaşlarının maçlarını izleyememesi sunucudan kaynaklanıyor

 31. emir diyor ki:

  benim gözlemci (26) oyuncum var işe yarıyor 6 yıldızlı 🙂

 32. tolga diyor ki:

  antreman puanını oyuncuyu seçerek nasıl atıyoruz ötekileri dinledirip atayacağımız oyuncuyu zor mu yapıyoruz bilgi lütfen

  1. 3rGin diyor ki:

   Çalıştıracağımız oyuncuyu zor, diğerini dinlenme şeklinde ayarlıyoruz

 33. demir diyor ki:

  arkadaşlar mesela st oyuncusuna defansa verilirmi?

  1. 3rGin diyor ki:

   Kötü oynar

 34. Ahmet diyor ki:

  Gencler bi şey sorucam bu YILDIZ puanı nasıl yükseliyor mavi çizgiyke bi alakası var mı

 35. mehmet diyor ki:

  maç sonunda mağaza ürünleri diye gelir görünüyor bu nedir arttırabilirmiyim
  arkadaşımın açık arttırmaya koyduğu oyuncuyu arkadaşımın kadrosuna girdiğimde açık arttırmada göremiyorum ve teklif veremiyorum neden cevap verir misiniz

 36. Hasret diyor ki:

  Arkadaşlar bana oyundan bir arkadaşım antrenman puanı gönderdiğinde kabul edince o puan kadromdaki herhangi bir oyuncuya gidiyor. bunun sebebi nedir? Ben istediğim oyuncuya bunu kullanamıyor muyum?

  Ayriyetten dediğiniz gibi tek bir oyuncuya anterenman yaptırıyorum zorluğu full yaparak ama sadece 2-3 arası puan kasabiliyorum. sizlerinde dediğin gibi 80-100 filan kasmak pek mümkün görünmüyor maç trafiğinide hesap edince…

 37. 54ardahack diyor ki:

  ben son sıradayım 1 oyuncu sakat birisi kırmızı kart gördü kırmızı kart görenleri oynatıyorum sakatlsarı oynatmıyorum şimdi oluyor

 38. hasret diyor ki:

  arkadaşlar mesela anteranman puanlarını forvet oyuncuma yükliycek olduğumda sizce defans bölümüne hiç basmiyimmi çünkü ben şuanda öyle yapıyorum ve defans bölümü 16 atak 27 fiziksek 26

  yoksa hepsini dengelimi tutmalıyım

 39. hasret55 diyor ki:

  Arkadaşlar bana oyundan bir arkadaşım antrenman puanı gönderdiğinde kabul edince o puan kadromdaki herhangi bir oyuncuya gidiyor. bunun sebebi nedir? Ben istediğim oyuncuya bunu kullanamıyor muyum?

  Ayriyetten dediğiniz gibi tek bir oyuncuya anterenman yaptırıyorum zorluğu full yaparak ama sadece 2-3 arası puan kasabiliyorum. sizlerinde dediğin gibi 80-100 filan kasmak pek mümkün görünmüyor maç trafiğinide hesap edince…

 40. adey diyor ki:

  arkadaşlar..ben daha acemiyim 1.seviyedeyim ama aynı seviyede olan israil’l birinin oyuncuları en az 5 yıldızlı nasıl yapmış olabilir? benim hala 3 yıldızlı oyuncularım var adam gelene geçene en az 5 atıyor 😀 biri söylesin lütfen bana ??

 41. M3RT diyor ki:

  Dinlenme puanını oyuncunun kondisyonu artsın diye kullanıyoruz, yıldız kazanmada nasıl kullanıcaz onu söylermisiniz

 42. penguhan diyor ki:

  iyi günler. Bir futbolcuya direk antrenman nasıl yapıtırabiliyoruz ya da dinlenmeyi nasıl ayarlayabiliyoruz.

 43. ultraslan diyor ki:

  tek bır sorum var 50 tane becerı puanım var bunları tek bır oyuncuda kullanabılıyormuyum kasaya atıp toplamak sonra tek oyuncuda kullanabılmek olabılıyormu tesekkurler

 44. mehmet diyor ki:

  slm ben ligde şampiyon oldum am oyunclarımın yıldızı düştü neden acaba yükselmesi gerekmezmi yardım olursanın sevinirim tşk

 45. dodo diyor ki:

  Admin ben 4-3-3 oynuyorum.ancak ortadaki ucluden ikisi mr ve ml bu sistem iyimi.bide hangi emirler daha iyi olur

 46. asdf diyor ki:

  iyi antremanda oyuncuları zor yaparsak daha kolay sakatlanıcak

 47. Tolga diyor ki:

  bi oyuncuya 2 yıldız aldırmak yerine genç ve etkili oyuncuya ek özelliklik antrenmanı veya mevki daha etkili olur bence 2 sezon sonra 5 tokenla alacağın oyuncuya 150 dinlenme puanı harcamak yerine 50 60 dinlenme ile 3 4 farklı oyuncuya özel yetenek eklenebilir saygılar ..

 48. black eagle diyor ki:

  Bence mantıklı denemek lazım

 49. Victory HT diyor ki:

  Admin şimdi ben androidden oynuyorum kalecim gözlemci ve adam adama durdurucu özelliği var ve hiç gol yemiyor 20 yaşında piyasa değeri 2.7M satsammı satmasammı? Yardımını bekliyorum Seviyem 1 ve takımın hepsi 5 yıldızlı bir tek kaleci 6 yıldızlı.

 50. sefa diyor ki:

  bence bir dahaki sezon sat lig atlarsın yenisini alırsın

 51. IIPiSK0P4TII diyor ki:

  Orta Saha Oyuncum Dinlendirmeme Rağmen 10 Maçtır 5 Puan Alıyor Farklı Bolgede Oynatmıyorum…
  Neden Oluyor Acaba
  Oyuncu Cok Verımsız
  Yenı Aldım
  Cevaplarsanız Memnum Olurum…

 52. emas diyor ki:

  admin bana token hilesini söylermisin lütfen minnetar duyarım senden

 53. hasan diyor ki:

  Profil resmimi Düzenlemek istiyorum

  1. hasan diyor ki:

   Evet admin seni bekliyorum profil resmimi nasil degistiririm

   1. Kamran diyor ki:

    fb resmini degistirince otomatik degisir. Facebookta ne resim yaparsan burdada o gozukur kardesim.

  2. 3rGin diyor ki:

   Neredeki ?

 54. Pro top eleven diyor ki:

  hızlı dinlenme puanı videolarını geçip hızlı dinlenme puanı kazanmak için bir taktik vereyim ben de videolar oynanırken özellikle 20 saniyeden uzun videolarda mouse a videooynarken sol tıklayoın video üstünde buton olmasa bile duruyor tekrar basın oynamaya başlasın sonra klavyeden ileri sarma tuşuna basılı tutun tatatatam seri bir şekilde kazanın 3-5 dk video olması önemli değil ama dr outkerde çalışmıyor 🙂

 55. Hotic diyor ki:

  Merhabalar aklıma takılan bir soru var antreman kısmındaki yoğunluğu yükseltmenin lig maçlarında Şampiyonlar Ligi maçlarında takimin gücüni arttırır mi veya ben takımın antreman yoğunluğunu en düşük getirsem çıktığım maçlarda başarısız olur muyum? Yoksa o yoğunluk sadece antreman lar ile ilgili mi?

 56. Hakkı diyor ki:

  Arkadaşlar Merhaba Bir şey Sormak İstiyorum,Yanlız bilmeyenler lütfen cevaplamasın yani mantiken cevaplamayın tecrübe etmişseniz %100 Eminseniz cevaplayın lütfen.. Sorum şu ben bütün sezon kazanılan beceri puanlarını futbolculara hemen atamak istemiyorum…(Sebebini Sormayın 😀 ) Bütün Sezon boyunca Antremanlardan ve Maçlardan Kazanılan Beceri Puanı Yani 30 Günde En aşağı 350 400 felan oluyor.. Şimdi Sorum şu ben bu beceri puanlarını atamayacağım diğer sezona geçene kadar diğer sezona geçince yeni sezon başladığında bu geçen sezondan kalan atanmamış beceri puanları kaybolurmu?? Yeni sezodunda herşey güncellendiği için kaybolabileceğini düşündüm? Yani Örneklemek gerekirsede şöyle örnekliyim anlaşılabilir olması açısından,Misal bugün sezonun son günü ve bende antramanlardan kazandığım beceri puanlarını basmadım futbolculara öyle bekliyor yarında sezonun yeni günü başlıcak yeni sezonda bu beceri puanları kaybolurmu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

 57. muhammet diyor ki:

  la verdiğin akla. üç oyuncum sakatlandı ama320c0ee3ef9c331d766799413dba44ef

 58. yılmaz keçeli diyor ki:

  Abi oyuncuları dinlendirdim puanları düştu 4 yıldızlı olan adam 3 yıldıza düştü ne yapabilirim

 59. emrah diyor ki:

  top elevinda oyuncu güçlendiremiyorum

 60. Ya admin yardım et son sezon maçında birisini 6-2 yendim sezon bitti bugün de kadroma baktım tüm oyuncularımın yıldızları düşmüş bu yorgunluktan mı yoksa başka birşeyden mi nolur yardım et

Sayfa başına git
Yandex.Metrica