Oyunun tarihçesi !

Oyunun tarihçesi !
13 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 2.188 kez okundu.


Top Eleven Football Manager, Nordeus tarafından geliştirilen online futbol menajerlik simülasyonudur.Mayıs 2010’da Facebook ve diğer sosyal ağ siteleri aracılığıyla kullanıma açılmıştır. Oyun sosyal medya ortamı için sosyal futbol yönetimi kullanımı için tasarlanmıştır ve günümüz itibariyle yaklaşık iki milyon oyuncusu vardır. Kasım 2011’dan itibaren  Top Eleven Android ve iPhone cihazlardan kullanılabilir hale geldi.

Oyunun aktif üye sayısı günümüz itibarı ile beş milyonu aşmış ve her geçen gün artmaya devam etmektedir. Oyun da her geçen gün kendini geliştirmektedir. Top Eleven Türk sayısının artmasıyla ve oyunun rekabet açısından insanları kendine bağlamasıyla biz de bu alanda hizmet vermeye çalışan ve Top Eleven Türkiye kullanıcılarını bir araya getiren topeleventr.net  fan platformunu Türk oyunculara kaynak oluşturması açısından açmış olduk.

Bu sitede top eleven’la ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap bulabileceğinizi umuyoruz. Ayrıca site oyunda yeni arkadaşlar edinmenizi ve diğer kullanıcılarla iletişime geçerek sorunlarınızı çözmeyi sağlamayı amaç ediyoruz.

 Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica