Şimşek Mcqueen Oyna

Şimşek Mcqueen Oyna
23 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 3.297 kez okundu.


Şimşek Mcqueen Oyna

Yarış arabası olan ve Nascar yarışlarından oldukça fazla yorulan şimşek mcqueen artık bakıma girmek istiyor. Güzel ve sevilen karakter genç yarış arabası şimşek mekkuini boyamaya ne dersiniz? Şimşek mekkuini ister mavi ister kırmızı isterseniz de karışık renge boyayabilirsiniz. Şimşek mekkuini değil de başka arabaları boyamak istiyorum diyorsanız onları da boyayabilirsiniz. Örneğin Chick Hicks karakterini boyamak isteyenler bu arabayı da kolayca boyayabilir.

Chick Hicks en rekabetçi yarış arabasıdır. Sürekli yarışta birinci olmak isteyen bu kahramanı boyayarak yarışa hazırlamak mümkündür. Sadece Şimşek mekkuni ile Chick Hicks karakterlerini değil diğer kahramanları da istediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

disney-pixar

Şimşek Mcqueen Boyama Nereden Oynanır?

Son yıllarda popüler hale gelen boyama oyunları arasında birçok çizgi film oyunları da yer almaktadır. Bunlardan biri de arabalar filminin yıldız ismi genç yarış aracı şimşek mcqueen oyunudur. Şimşek mcqueen boyama oyunu oynamak için online ortamlara girmek gerekmektedir. Bu oyunu oynamak için birçok site yer alsa da en iyi hizmeti almak için tercih edeceğiniz site www.oyunoyna.io sitesidir. Kaliteli ve güzel sitesi ile şimşek mcqueen boyama oyununu gibi birçok oyunu bu siteden oynayabilirsiniz.

Şimşek mcqueen boyama oyunu sadece online olarak oynanmaktadır. Ayrıca bu oyunu sadece bilgisayardan oynamak mümkündür. Telefondan oynamak şu anda aktif değildir. Şimşek mcqueen oyununu en iyi şekilde oynamak için oyunoyna.io sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şimşek Mcqueen Boyama Oyununda Hangi Arabaları Boyayabilirim?

Sevilen film arabaların boyama oyunu sizlerle buluşturuyoruz. Şimşek mcqueen başta olmak üzere birçok arabalar filmi karakterini boyamak oldukça basittir. Online olarak oynanan oyun da boyamak için birçok çeşit resim bulunmaktadır. Örneğin şimşek mcqueen kadar sevilen şimşek mcqueen şoförü Mack’i boyamak isteyenler bu oyunda boyayabilir. Mack bilindiği gibi şimşek mekkuinin hem şoförü hem de karavanı görevindedir.

Şimşek mekkuin kadar sevilmese de sempatik yapısı ile karşımıza çıkan 1923 model bir Ford marka araba olan Lizzy’i boyamaya ne dersiniz. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Lizzy erkek gibi gözüküyor ancak bayandır. Bu yüzden boyarken bayanlara uygun renklere boyayabilirsiniz.

Şimşek Mekkuini Boya

Yarış aracı şimşek mcqueen boyama oyunu ile tekrar sizlerle beraber. Boyama oyununda sadece şimşek mekkuini bulunuyorsunuz aynı zamanda diğer yarış arabalarını ve sevilen yarış arabalarını da boyamak mümkündür.

Şimşek mcqueen ile radyatör kasabasında tanışan Sally Carrera aracını da bu oyununda boyayabilirsiniz. Bilindiği gibi Sally Carrera Porsche marka bir araçtır. Bu yüzden Porsche sevenlerin en çok tercih edeceği resim olacağı muhtemeldir. Bu kadar zevkli ve aynı zamanda güzel vakit geçirmek isteyen başta çocuklar olmak üzere birçok insan için çeşitli siteler bu hizmeti sunmaktadır. Oyunu en iyi şekilde ve en kaliteli hizmet alarak oynamak için bu konuda tecrübe sahibi olan www.oyunoyna.io sitesine girerek oynayabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Muhteşem Araba Oyunları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica