TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU FİKSTÜR VE LİG

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU FİKSTÜR VE LİG
8 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.939 kez okundu.


Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu yönetim paneli içerisinde bulunan fikstürden kısaca bahsetmek gerekirse, bu  fikstür yardımı ile önünüzdeki zamanlarda hangi Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu futbol takımları ile karşılaşacağınızı görebilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki maç karşılaşmalarında canlı olarak maçlarınızı takip edebiliyor ve maç taktiği değiştirip, oyuncu değişiklikleri yapabiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde sizlere sunulan lig bölümü de var ve bu lig bölümünden sıralamalarınızı mağlubiyet ve galibiyetlerinizi görebilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu ligi içerisinde on dört takım yarışmaktadır. Ayrıca lig içerisindeki takımlar ile dostluk maçları yaparak eksikliklerinizi kolayca görmeniz mümkün. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu gerçek bir futbol oyunu olduğu için Şampiyonlar ligi elemeleri ve maçları da olmaktadır.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu kontrol panelinde yer alan şampiyonlar ligi sekmesinden şampiyonlar ligi elemelerini ve küme puanlarını görebilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu kontrol panelinde ayrıca kupa maçları içinde bir sekme mevcut.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu kontrol panelinde yer alan kulüp sekmesine giriş yaptığınız zaman ise Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki takımınızın ev ve deplasman maçlarında kullanacağı forma tasarımlarını yapabiliyorsunuz ve bunların hepsi tokenler ya da sanal paralar ile olmaktadır.Bir önceki yazımız olan Top Eleven başlıklı makalemizde Top eleven, top eleven türkiye ve topeleven hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica