Top Eleven Nedir?

Top Eleven Nedir?
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.404 kez okundu.


Top Eleven Nedir?

Top Eleven günümüzdeki en popüler futbol menajerliği oyunlarından birisi. Hatta en popüleri diyebiliriz çünkü Top Eleven futbol menajerlik oyununa son 5 yılda oyuna 100 milyon yeni kullanıcı kayıt oldu. Zaten Top Eleven Facebook platformunda 13 milyon Twitter üzerinde de yarım milyon takipçiye sahip. Nordeus isimli firma tarafından çıkarılan Top Eleven oyunu birçok platform üzerinden de rahatlıkla oynanabilir.

Top Eleven futbol menajerlik oyununu Facebook üzerinden veya Google Play Store üzerinden Android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza indirerek ve Appstore üzerinden İos işletim sistemli tablet ya da telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz. Top Eleven oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza oyunda meydan okuyabilir ve hanginizin daha iyi bir antrenör olduğuna karar verebilirsiniz.

Top Eleven 30 farklı dilden fazla dil desteği sayesinde birçok ülkede geniş çapa oynanan bir oyun. Top Eleven dünya üzerinde çevrimiçi olarak oynanan menajerlik oyunları arasında en popüleri. Birçok farklı ülkeden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Birçok farklı turnuvada takımınızı düzenleyip kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Oyuncu transfer edip satabilirsiniz. Takımınıza antrenman yaptırabilirsiniz. Top Eleven futbol menajerlik oyununda takımınız için bir stadyum bile inşa edebilirsiniz. Ayrıca takımınız ekonomik durumu ile de ilgilenebilirsiniz. Top Eleven oyunu destek konusunda çok iyi. Oyunda herhangi bir sıkıntı hata ya da bug ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü alıp Top Eleven destek sayfasından bu sorunu bildirebilirsiniz. Top Eleven oyununa arkadaşlarınızı da davet edebilir oyunu onlarla birlikte oynayarak daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Top Eleven oyununu cihazlarınız arasında senkronize ederseniz oyunu evde bilgisayarınızdan yolda telefonunuzdan otururken de tabletinizden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu Top Eleven oyununun çok büyük bir avantajı. Çünkü sıkıldığınız bir yerde uzun yolculuklarda bilgisayara ihtiyaç duymadan telefon üzerinden takımınızı yönetebileceksiniz.Bir önceki yazımız olan Top Eleven En İyi Takiklerini Yorumlarda Paylaşıyoruz başlıklı makalemizde Top eleven, Top Eleven En İyi Takiklerini Yorumlarda Paylaşıyoruz ve topeleven hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica