Top Eleven Oyununa Genel Bakış

Top Eleven Oyununa Genel Bakış
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.203 kez okundu.


TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNUNA GENEL BAKIŞ

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu sosyal medya üzerinden oynanabilen ve özellikle sosyal medya için tasarlanmış ve yapılmış olan bir oyundur.Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu başarılı grafikler ve renk düzenleri içeriyor.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde geçirdiğiniz zamanın farkında olmuyorsunuz bile.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu gerçek futbol işleyişine göre hazırlandığı için tam anlamıyla bir gerçeklik yaşatıyor. Oyun içerisinde hareketlerinizi özgürce yapabiliyorsunuz ve bir takım yönettiğinizin farkında olabiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununu bilgisayarlarınız dışında android ya da IOS işletim sistemleri olan telefonlarınızda ya da tabletlerinizde oynuyorsanız facebook ile de kolayca senkronizasyon sağlayabiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde futbol takımınıza kendiniz dilediğiniz isimleri verebilmeniz ve forma tasarımları, logo tasarımları seçebilmeniz çok çekici bir anlayış olmuş.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde sizler tasarımları yönetmekle kalmıyorsunuz aynı zamanda fiziki yapı ve mekanları da yönetebiliyorsunuz. Oyun içerisinde bulunan fiziki yapıların geliştirilmesi ile sizler normal para ile alınabilecek bazı paketleri ücretsiz olarak kazanabiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu gerçek futbol takımı yönetimi hissini yaşamak isteyenlerin oynaması gereken bir oyun. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. kısacası Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış, güzel vakit geçirmeniz için tasarlanmış bir oyundur.Bir önceki yazımız olan TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU FİKSTÜR VE LİG başlıklı makalemizde TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU FİKSTÜR VE LİG hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica