Top Eleven

Top Eleven
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.627 kez okundu.


Top Eleven

Top Eleven Oyunu: Top Eleven dünya genelinde 100 milyondan fazla kullanıcısı olan çevrimiçi bir futbol menajerlik oyunu. Bu konuda piyasadaki oyunlar arasında çok popüler hatta belki de en popüler futbol menajerlik oyunu Top Eleven. Bu oyunda takımınızı düzenliyor ve onu birçok kupada zafere ulaştırmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun sloganı ise “Futbol Menajeri Ol!”. Zaten bu slogandan da oyunun amacını anlıyorsunuz. Top Eleven oyunu çok gerçekçi. Bu konuda şuan Chelsea teknik direktörlüğünü yapan Jose Mourinho’ da birkaç şey söylemiş. Top Eleven oyununun internet sitesinde bu söylediklerini bulabilirsiniz. Top Eleven oyununu şu anda Facebook Android ve İOS platformları üzerinden oynayabilirsiniz. Bu platformları senkronize ederek bunların hepsinden aynı anda Top Eleven menajerlik oyununu oynayabilirsiniz. Yolda sıkıldığınızda herhangi bir şey yapmak istersiniz.

Top Eleven sizin için iyi bir tercih olacaktır. Çünkü internet olan her yerde bir akıllı cihazla ya da bilgisayarla Top Eleven futbol menajerlik oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyuna sürekli güncellemeler il yeni özellikler geliyor. Top Eleven buna çok önem veriyor ve sürekli oyun yeni özellikler kazandırmaya çalışıyor. Bu yenilikleri ve güncellemeleri Top Eleven resmi sitesinden ya da Top Eleven oyununun Twitter Facebook Youtube gibi sosyal medya hesapları üzerinden de öğrenebilirsiniz. Top Eleven oyununun bu sosyal medya hesaplarında da milyonlarca takipçisi var. Top Eleven oyununun bu sosyal mecralarda toplam 14 milyondan fazla takipçisi var. Bu hesaplardan da oyunu takip ederek Top Eleven hakkındaki güncel bilgilere buradan da ulaşabilirsiniz. Top Eleven oyunu size mükemmel bir takım yönetme imkânı sunar.

Takımın finansmanından tutunda takımın oynayacağı tesislere kadar birçok konuda takımı düzenleyebilirsiniz. Top Eleven oyunu piyasadaki en iyi ve geniş çaptaki menajerlik oyunu.Bir önceki yazımız olan Top Eleven Nedir? başlıklı makalemizde top eleven nasıl bir oyundur ve Top Eleven Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica