Top Eleven’in Yeni Yüzü Jose Mourinho !

Top Eleven’in Yeni Yüzü Jose Mourinho !
23 Mart 2013 tarihinde eklendi, 12.905 kez okundu.


Bugün oyuna girdiğimde top eleven’in yeni sembolü daha doğrusu yeni yüzü Jose Mourinho‘yu gördüm, biraz şaşırdım ama güzel olmuş bence, sonuçta oyunda hepimiz bir Mourinho’yuz değil mi ? Mourinho’dan yola çıkarak birkaç şeyden bahsetmek istiyorum. Mourinho’nun kariyeri ve yaptıkları tartışılmaz, kendine has bir oyun sistemi ve özellikle porto ile kazandığı şampiyonlar ligi ve uefa kupasından sonra bunu diğer takımlarla da kanıtladı. Bir antrenörü kopyalayarak iyi bir antrenör olunmuyor, ancak onun gölgesinde işler yapabiliyorsunuz. Top eleven oyununda da keşfedilecek o kadar çok şey var ki, oyunu tek bir kalıba oturtmak çok manasız. Bazı arkdaşlardan oyunla ilgili çok güzel sorular alıyorum, bazıları ise o kadar basit şeyler soruyorlar ki bazen cevaplamakla cevaplamamak arasında kalıyorum. Özellikle cevaplamadığım bazı sorular oluyor çünkü bazı menejer arkadaşlarımızın oyundaki bazı şeyleri yaparak yaşayarak öğrenmesi gerekiyor. Biz site yönetimi olarak şu anda herkesin sorularını cevaplamak için elimizden geldiğince uğraşıyoruz, hatta ailemizi genişletmek adına yeni editör adaylarıyla görüşüyoruz, editörleri seçerken sizlere gerçekten yardımcı olabilecek kişiler olmasına dikkat ediyoruz, inşallah uzun yıllar topeleventr.net bünyesinde sizlerle olacağız ama lütfen sizler de bize destek veriniz. Biz büyük bir aileyiz ve sizleri seviyoruz. Konuyu da buraya bağladık ya hadi hayırlısı =)Bir önceki yazımız olan Takımına ve deneyimine güveniyor musun ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Top Eleven’in Yeni Yüzü Jose Mourinho ! Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Emre diyor ki:

  Beyeler İngiltere Ip sinden girin grepolis 32 token veriyor.

  1. admin diyor ki:

   Teşekkürler.

 2. Emre diyor ki:

  Arkadaşlar 1 saate ingiltere ıp sine bağlandım 1 saat içinde değişik değişik yerlerden toplam 55 tane tokens kazandım genelde sponsorpay dan dı hep sadece bilerek yaptığım grepolis vardı diğerlerini ingilizcem olmadığı için rastgele yapı verdim ve toplam 55 tane geldi sizde girin bu aralar çok olmuş.

 3. redur diyor ki:

  s.a. admin bu top eleven in face sayfası jose mourinhon un tam adını yaz 100 token kazan diyordu yazdık vermedi neden sence ?

  1. admin diyor ki:

   Onu herkese vermiyorlar, cevap veren binlerce kişiden çekilişle bir kişiye veriyorlar.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica